SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

 

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Kırklarelispor’un Teknik Direktörü Bilgin Erdem, Hatayspor karşılaşmasıyla ilgili hazırlıklarını sürdürdüklerini söyledi.

Erdem, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonu Lüleburgaz 8 Kasım Stadı’nda lider Hatayspor ile karşılaşacaklarını hatırlattı.

Karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlandıklarını belirten Erdem, Hatayspor karşılaşmasından 3 puan kazanmak istediklerini ifade etti.

Ligde 13. sırada 23 puanla mücadele ettiklerini dile getiren Erdem, şöyle konuştu:

“Ligde dalgalanma sürüyor. Lig çok tehlikeli. Ne olacağı, nerede olacağın belli değil. Puanlar birbirine çok yakın. Bir anda düşme potasında ya da bir anda üst sıralara çıkabiliyorsun. Kırklarelispor olarak çok dikkatli olmalıyız. Ligin alt sıralarından kopmak için galibiyete ihtiyacımız var. Bir istikrar yakalamak istiyoruz. Zorlu bir maça hazırlanıyoruz. Hatayspor ile yaptığımız ilk karşılaşmada 3-1 mağlup olduk. Güçlü bir takım ve ligin lideri ancak maç 90 dakika ve top yuvarlak. Ne olacağı belli olmaz. Hatayspor karşılaşmasına 3 puan kazanmak için çıkacağız. En iyi şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.”

Erdem, takımlarına güvendiklerini ve hak ettikleri yere geleceklerine inandıklarını kaydetti.