SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş, yeni stadının lansmanını bu akşam Swiss Otel'de gerçekleştirdi. Beşiktaş'ın kuruluş tarihine atfen saat 19.03'te başlayan lansmanda yeni stadın bitmiş halini temsil eden video gelen konuklara gösterildi. Siyah beyazlı camia mensuplarının sunum sırasında oldukça heyecanlandıkları gözlemlendi.

Başkan Fikret Orman stadın inşaatının hızla yükseldiğini söylerken bütün yönetici arkadaşlarını sahneye davet etti. Başkan dahil bütün yöneticiler geceye smokin giyerek katıldı.

Yöneticilerden sonra Slaven Bilic yönetimindeki siyah beyazlı futbol takımı da salona geldi.

Yöneticilerle birlikte uzun süre salonda çalalan marşlara eşlik eden futbolcuların oldukça keyifli oldukları görüldü. Siyah beyazlı kulüp gecede yeni stadın localarının satış işlemlerini de resmen başlattı. 147 locadan bugüne kadar 19'u satılmıştı.

Kaba inşaatı devam eden Vodafone Arena'da kapalı tribün inşaatı sürerken yeni açık tribünü için de ihale daveti yapıldı. Beşiktaş, stadını ağustos ayında hizmete açmayı hedefliyor. Bu arada yeni stadın görselleri sosyal medyada da büyük ilgi gördü ve siyah beyazlı taraftarlarca sürekli paylaşıldı.

 

Yayınlanma Tarihi:19:49,