SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Ziya Eren, 11 Şubat Pazartesi günü gece kulüp tesislerinde küçük çaplı yangın çıktığını bildirdi.

Eren, yaptığı yazılı açıklamada, Hacı Boydak Tesisleri’ndeki futbolcuların konakladığı binada, elektrik kontağından dolayı küçük çaplı yangın çıktığını ifade etti.

Eren, şunları kaydetti:

“Gece, tesislerimizde futbolcularımızın konakladığı binanın çay ocağında, elektrik aksamından kaynaklı ufak çaplı bir yangın çıkmış olup, tehlike büyümeden yangına ilk müdahale kulüp güvenliğinden sorumlu personelimiz ve tesislerimizde kalan antrenörlerimiz tarafından yapılmıştır. Yangın ilk müdahalede söndürülmüş olup sonrasında futbolcularımız ve kulüp çalışanlarımız güvenli bir şekilde binadan tahliye edilerek, Kayseri Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri kontrol maksatlı soğutma işlemi yapmışlardır. Yangında herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmamış olup, kulübümüz ve camiamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bu sebepten dolayı geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlarımıza teşekkür ederim.”

Yayınlanma Tarihi:14:51,