SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’a olay sözler!

Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım'ın yarın CNN Türk'te yayınlanacak Tarafsız Bölge programına katılmayı kabul etmesiyle ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 10:23, 11/02/2014
Aziz Yıldırım’a olay sözler!

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın kendi programlarına çıkmayıp CNN Türk’te yayınlanan ve Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programına çıkmayı kabul etmesini şöyle yorumladı:

‘Zannediyorum ki bizim programa çıkmak Aziz Yıldırım’a riskli geldi. Beyaz Futbol’da kendisine yöneltebileceğimiz soruları ve bununla birlikte yaşayacağı şeyleri kaldıramayacağını düşündüğü için daha kolay bir programı, daha rahat tek adam şovu yapabileceği bir yayını seçti.

Aziz Yıldırım bizim programa çıkmayı ilk olarak kendi istedi. Mahmut Uslu, bizi arayıp bu durumu milyonların izlediği anda söyledi. Eğer Aziz Yıldırım, bizim programa gelseydi ‘paralel örgüt’ün 3 Temmuz operasyonundaki birçok karanlık nokta aydınlanırdı. Ancak bunu paralel örgüt istemedi. Aziz Yıldırım’ın çok yakınında paralel örgütün kontrol ettiği adamlar var. Onlar Aziz Yıldırım’ı ikna ettiler bizim programa çıkmaması konusunda. Bence Aziz Yıldırım, bu kişilerden gelen mahalle baskısına dayanamayarak bize konuk olmaktan çekindi ve son anda vazgeçti.

Ahmet Hakan’ı tebrik etmek lazım. Çünkü Aziz Yıldırım’ı konuk etmek büyük bir televizyonculuk başarısı.’

Yayınlanma Tarihi:09:45,