SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcusu Ahmet Çakar, Sivasspor-Fenerbahçe maçından sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu…

İŞTE AHMET ÇAKAR’IN BEYAZ TV’DE YAYINLANAN BEYAZ FUTBOL PROGRAMINDA YAPTIĞI AÇIKLAMALAR:

“Bu hatalar benim kafamda sıkıntı yarattı. Zaten bu sıkıntı bir kaç haftadır benim kafamdaydı. Bu sıkıntı benim kafamı kemiriyor. Türk Futbolu 9 Şubat’ı asla unutmayacak. Baronlar istedi, tetikçiler vurdu.Kahrolsun kapitalizm. Kahrolsun baronlar. Fenerbahçe Kulübü, baronlar tarafından sofraya meze yapılmıştır. 5. hakemin pozisyon anında ‘verme verme’ diye bir ifadesi var. Eğer penaltı yoksa ‘Penaltı yok’ denir. Burada başka bir şey var.”

“DUMANLA HABERLEŞİLMİYOR” “Bülent Tulun, Galatasaray’ın çok önemli bir ismi. Bülent Tulun’un MHK’nın hakem atamakla görevli ismine ‘kardeşim’ demesi beni rahatsız etti. 1 sene önce falan fark etmez. Bülent Tulun Almanya’da olsa da bir şey değişmez. Sonuçta dumanla haberleşilmiyor.”

“BARONLARIN İSTEDİĞİ OLDU” “Lanet olsun böyle Türk Futbolu’na. Lanet olsun baronlara. Baronların istediği oldu. 9 Şubat, Türk Futbol tarihinin kara bir lekesidir.”

“ULAN HEPİNİZ ORADAYDINIZ BE” “Galatasaray’ın Fair-play ruhu taşıyan rahmetli Özhan Canaydın bir gecede Ali Aydın’ın düdüğünü astırdı be. Ulan hepiniz oradaydınız be. Konuşturtmayın beni.”

“BÜTÜN TAKIMLAR ŞİKE YAPMIŞTIR” “Her takım bir kere bile olsa şike yapmıştır. Her takımın şike yaptığı doğrudur. Herkes yaptı biz yapmadık demek hatadır. Herkes yaptı; siz de yaptınız. Siz radara yakalandınız. O radar kasten ve hedef alınarak mı tutuldu onu tartışırım ama bu açıklama yanlıştır.”

Yayınlanma Tarihi:12:04,