SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PORTAKAL MEVSiMi  Juventus maçında attığı golle G.Saray'ı Devler Ligi'nde bir üst tura taşıyan ve son dönemde oynadığı futbolla beğeni toplayan Sneijder, yeniden Avrupa'nın dev ekiplerinin radarına girdi. Milli takım forması altında 2014 Dünya Kupası'nda mücadele etmeyi amaçlayan Hollandalı yıldızı renklerine bağlamak isteyen birçok kulübün, 26 Şubat'taki ilk Chelsea maçında Arena'ya gözlemci yollayacağı öğrenildi.

Usta futbolcuya Ada kulüplerinin yoğun ilgisi olduğu, ManU'nun bu konuda başı çektiği bildirildi. Sözleşmesinde 20 milyon Euro'ya serbest kalma maddesi bulunan Sneijder'ın Dünya Kupası sonrası Cimbom'dan ayrılabileceği konuşuluyor.

MANU İTİRAFI Sneijder, transferle ilgili Hollanda basınına açıklamalarda bulundu. Hollandalı yıldız şöyle konuştu: “Beni transfer etmek isteyen takımlar oldu. (Manchester United gibi…). Ama hiçbir zaman takımdan ayrılmayı düşünmedim çünkü gitmek istemiyordum ve kulübüm de beni bırakmaya razı değildi. Galatasaray’dan ara transfer döneminde ayrılmak aklımın ucundan bile geçmedi. Kulüpten de satılacağıma dair bir imada bulunulmadı. Burada daha aşılabilecek çok engel, ulaşılabilecek çok şey var.”

VİDİC MÜJDESİ İsmi sık sık G.Saray ile anılan tecrübeli stoper Nemanja Vidic, sezon sonu Manchester United'tan ayrılacağını açıkladı. Sırp futbolcu, “Burada harika 8 yıl geçirdim. 15 kupa kaldıracağımı asla hayal edemezdim. Sezon sonunda ManU'dan ayrılacağım” sözleriyle kararını ifade etti. İtalyan basını ise Vidic'i renklerine bağlamak isteyen İnter'in en önemli rakibinin G.Saray olduğunu ileri sürdü.

SEMİH’İ DEVLER İSTİYOR Portekiz'in Abola Gazetesi, Semih Kaya'ya özel bir yer ayırdı. Semih'in hava toplarında çok güçlü olduğu ve G.Saray'ın oyuncuya 10 milyon Euro değer biçtiği ifade edildi. Semih'i ManU, İnter ve Napoli'nin izlediği belirtildi.

DROGBA’DAN TRANSFER AÇIKLAMASI Didier Drogba, instagram hesabından yaptığı açıklamayla ayrılık söylentilerine nokta koydu. Fildişi Sahilli golcü, “Son günlerde çok fazla şey söylendi. Normalde kulak asmam ama ilk ve son kez yanıt veriyorum. Takımımla beraber tarih yazmak için buradayım. Eskişehir maçında arkadaşlarıma başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

(HABERTÜRK)

Yayınlanma Tarihi:10:18,