SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Maraton.com.tr’de yer alan habere göre, Gaziantepspor’un sahasında Beşiktaş’a yenilmesi sonrası başkan İbrahim Kızıl’ın, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Cenk’in imza atarken çekilmiş fotoğrafına atıfta bulunarak ‘At hızısızı gibi poz vermişler’ lafının yankıları sürerken şimdide mağlubiyetin faturası Cenk Tosun’a kesilebilir.

Hafta içinde, sezon sonu için Beşiktaş’la sözleşme imzalayan Cenk Tosun, kadro dışı bırakılabilir. Gaziantepspor-Beşiktaş maçında isteksiz oyunu nedeniyle Gaziantepsporlu yöneticilerin ateş püskürdüğü Cenk için son kararı Sergen Yalçın’ın vereceği öğrenildi. Yöneticiler, Sergen Yalçın’ın raporu doğrultusunda Cenk için son kararı verecek.

Cenk süresiz kadro dışı bırakılırsa ne olacak sorusu da Beşiktaşlıların gündeminde. Cenk’in Uzun süre futbol oynamayacak olmasını kendileri için handikap olarak görenBeşiktaşlı idareciler, Gaziantepspor oyuncuyu kadro dışı bırakırsa Cenk’in en iyi şekildehazır olması için çareler düşündüğü, hatta İstanbul’da kendileri ile birlikte çalışmalarakatılmasını istedikleri öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:09:03,