SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü, Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında, 16 Şubat Pazar günü saat 14.00’te Bursaspor ile Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak maçın biletlerinin 10 Şubat Pazartesi günü satışa çıkacağını duyurdu.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Beşiktaş-Bursaspor mücadelesinin biletleri 10 Şubat Pazartesi günü saat 12.00’den itibaren öncelikli satın alma hakkı bulunan; genel kurul üyelerimiz, Kart 1903 sahipleri ve Beşiktaş JK Kredi Kartı sahipleri için Biletix’ten satışa çıkacaktır” ifadeleri kullanıldı. Genel satışın ise 12 Şubat Çarşamba günü saat 12.00’de başlayacağı, bir kişinin en fazla 3 adet bilet alabileceği bilgisine yer verildi.

Açıklamada ayrıca, Atatürk Olimpiyat Stadı’nın doğu tribününde yapılan inşaat çalışması nedeni ile doğu tribün kombine girişlerinin, batı ve kuzey tribünlerinin birleştiği yerdeki G kapısından yapılacağı ifade edilerek, “Batı tribün kombine girişleri, batı tribün C kapısından gerçekleştirilecektir. Taraftarlarımızın girişlerde sıkıntı yaşamaması için kombinelerine göre ilgili kapıdan giriş yapmalarını önemle rica ederiz. Girişlerde, Atatürk Olimpiyat Stadı için teslim alınan kombine kartlar geçerli olacaktır ve her kombine kartın bir giriş hakkı bulunmaktadır” denildi.

Siyah-beyazlı kulüp Bursaspor maçı bilet fiyatlarını, kuzey ve güney kale arkası tribünler için 20 lira, batı tribün için 60 lira, batı VIP tribün için 120 lira olarak belirledi.