SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sergen’den tarihe geçecek karar

Beşiktaş'ın önümüzdeki sezondan itibaren geçerli olmak üzere 5 yıllık anlaşma imzaladığı Cenk Tosun, bir ilki gerçekleştirip transfer olduğu kulübe karşı forma giyecek.

Güncellenme: 14:28, 07/02/2014
Sergen’den tarihe geçecek karar

Eurospor’ta yer alan habere göre, Beşiktaş ile devre arasında anlaşan ve transfer sezonunun bitimiyle imzayı atan Cenk Tosun, bu akşam siyah beyazlı takıma karşı forma giyecek. Belki de Türk futbol tarihine geçecek olan mücadelede tüm gözler Cenk Tosun’un üzerinde olacak. Gaziantepsporlu futbolseverlerin bile nasıl bir tepki vereceğinin bilinmediği Cenk Tosun, Sergen Yalçın tarafından kadroya alındı. Gaziantepspor çalıştırıcısı Sergen Yalçın, Cenk Tosun ile dün akşam kısa bir görüşme yaptı. Kendi kariyerinden örnekler veren Sergen Yalçın, saha içinde ona verilen görevleri yapmasının yeterli olacağını belirtti. Cenk’in tribünlere kesinlikle kulağını kapatmasını isteyen Sergen Yalçın, sadece futbola konsantre olmasını da sözlerine ekledi.

Gözler Cenk Tosun’da olacak Beşiktaş’ın önümüzdeki sezondan itibaren geçerli olmak üzere 5 yıllık anlaşma imzaladığı Cenk Tosun, bir ilki gerçekleştirip transfer olduğu kulübe karşı forma giyecek. Sezon sonuna kadar Gaziantepspor için ter dökecek Cenk Tosun’un bu maçta ortaya koyacağı performans dikkatle izlenecek. Türk futbolu daha önce böyle bir transfer olayına alışık olmadığı için maçı izleyen bütün futbolseverler, Cenk Tosun’un sahadaki duruşundan koşmasına kadar bütün hareketlerini irdeleyecek. Bunun bilincinde olduğunu söyleyen Cenk Tosun, siyah beyazlılara attığı imza sonrası yaptığı açıklamalarda Beşiktaş’a karşı oynayıp elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağının altını çizmişti