SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gaziantep teknik direktörü Sergen Yalçın, 2-1 kaybettikleri Beşiktaş maçının ardından çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Kötü başladık. Hiç beklediğimiz bir başlangıç değildi. Böyle konuşmadık, iyi başlayacaktık. Kötü başlayınca kötü skor geldi. Beklemediğimiz bir oyundu, skordu. Bir takım hamleler yaptık. Sonlara doğru iyice abarttık, ofansif hamleler yaptık skoru kurtaralım diye. Oyuncularım oyunu çevirmek için çok mücadele ettiler. İkinci yarıda oynadığımız oyunu ilk yarı oynasaydık maçı kazanırdık. Sonuçta mağlup olduk, her maçı kazanamazsınız.

Bazen teknik direktörlerin hayatında bu tür süreçler oluyor. Yaşadığımzı sıkıntıları içeride çözmeye çalışıyoruz. Bir takım sıkıntılar yaşadık. Onları çözdük. Tek hedefimiz Gaziantepspor’u kümede tutmak” sözlerini sarfetti.

Erman Özgür ile ilgili; “Kendi kararıydı. Biz çok ikna etmeye çalıştık ama öyle bir karar aldı” ifadelerini kullandı.

“CENK’İN KAFASI KARIŞIK DEĞİLDİ” Gaziantepspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, kulüp başkanı İbrahim Kızıl’ın Beşiktaş yönetim kurulu hakkında ‘At hırsızları’ sözlerinin aksine Cenk Tosun transferinin kulübe büyük bir para kazandırdığını söyledi.

“Maç önünde konuştuk Cenk’le. Kafası karışık değildi. Yurtdışında bu tarz şeyler var.

Türkiye’de bakış açısı farklı tabii. Mayıs sonunda serbest olarak gidebilirdi ama giderken Gaziantepspor’a ciddi bir rakam kazandırdı. Futbolda bu tarz şeyler var” dedi.

Yayınlanma Tarihi:23:15,