SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersun Yanal’ın en çekindiği oyuncu

Sağ bek oynamasına rağmen ileri çıkışları, yaptığı asistler ve ortalar ile Sivas’ınen önemli silahı olan Brezilyalı yıldız için Yanal özel önlem almayı düşünüyor.

Güncellenme: 08:09, 07/02/2014
Ersun Yanal’ın en çekindiği oyuncu

Fenerbahçe teknik heyeti, Sivasspor maçı için çalışmalarına ve analizlerine yoğun şekilde devam ederken, rakibin en tehlikeli isminin Cicinho olduğu sonucuna varıldı.

Sağ bek pozisyonunda oynamasına rağmen ileri çıkışları, yaptığı asistler, ortalar ve top hakimiyeti ile Sivasspor'un en önemli hücum silahı olan Brezilyalı futbolcu için teknik direktör Ersun Yanal'ın özel önlem almayı düşündüğü bildirildi. Cicinho'nun çıkışlarını durdurma planları yapan Yanal bu sayede Sivasspor ataklarının da daha başlamadan önüne geçmeyi hedefliyor.

CANER VE SOW UYARILDI

Brezilyalı yıldız bu sezon özellikle attırdığı gollerle dikkat çekiyor. İlk yarıda 8 asist yapan Cicinho, ceza sahası bölgesinde tüm rakipler için kâbus oluyor. Bu yüzden tecrübeli oyuncunun karşısında oynayacak Caner ve Sow ikilisinin özel olarak hazırlandığı ve teknik heyet tarafından uyarıldığı öğrenildi.

Milliyet