SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Ülker’de Gasper Vidmar sezonu kapatırken Kenan Sipahi’nin yaklaşık 12 hafta takımdan ayrı kalacağı açıklandı.

Kulübün resmi internet sitesinden yağtığı açıklama şöyle;

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın doktoru Koray Tarımcı, Spor Toto Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında sakatlanan oyuncumuz Kenan Sipahi ile EA7 Milona maçında sakatlanan Gasper Vidmar'ın sağlık durumuna ilişkin Resmi İnternet Sitemize şu açıklamada bulundu:

“5 Şubat 2014 Çarşamba günü Trabzonspor Medical Park ile oynadığımız Spor Toto Türkiye Kupası Çeyrek Final maçında düşerek sağ kol radius kemiğinde parçalı kırık saptanan oyuncumuz Kenan Sipahi, bugün başarılı bir ameliyat geçirmiştir. Oyuncumuz 2 hafta sonra fizik tedaviye başlayacak olup, tamamen sağlığına kavuşarak aramıza dönmesinin yaklaşık 12 hafta süreceği düşünülmektedir.”

“EA7 Milano maçında almış olduğu darbe sonrasında ön çapraz bağında kopma ve menüsküslerinde yırtık meydana gelen oyuncumuz Gasper Vidmar bugün Almanya'da başarılı bir operasyon geçirmiştir. Operasyonda hem kopan bağ onarılmış hem de menüsküslerine gerekli cerrahi müdahale yapılmıştır. Maalesef oyuncumuz daha önce de belirtildiği gibi sezonu kapatmıştır.”

Share on facebookShare on twitterShare on googleShare on emailShare on printMore Sharing Services

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:21:42,