SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fotomaç’ta yer alan habere göre, Cenk Tosun’un Beşiktaş’a gitmesi hem üzdü hem ders oldu. F.Bahçe Eren Derdiyok ve Nuri Şahin için şimdiden harekete geçti. Sezon bitmeden iki yıldıza imza attırılacak.

Ara transferin son günü Gaziantep’ten Cenk Tosun’u almaya çalışan, ancak genç oyuncunun Beşiktaş’ı tercih etmesiyle bunu yalanlayan Fenrbahçe hız kesmiyor. Beşiktaş’ın şimdiden gelecek yılın imzasını attırması sarı-lacivertli ekibe de ders oldu. Gelecek sezon yabancı sayısının düşürülecek olması veTürkiye’de Fenerbahçe’de oynayacak kaliteli yerli forvetin bulunmaması sarı-lacivertli ekibi gurbetçilere yöneltti.

FORVET VE ORTA SAHA Listenin başında ise daha önce de gündeme gelen Eren Derdiyok var. Leverkusen’de fazla şans bulamayan 25 yaşındaki golcüyü menajeri Ozan Zeybek ara transfer bitmeden F.Bahçe’ye önermişti. Ancak zaman kalmadığı için bu transfer gerçekleşmemişti. Transfere ara vermeyen Fenerbahçe önce gurbetçi oyuncudan, sonra kulübü Leverkusen’den söz aldı. Sözleşmesi 2016’da bitecek Eren için Fenerbahçe’nin 2 milyon euro önerdiği belirtildi. İkinci hedef ise Nuri Şahin… Real Madrid’in eski takımı Dortmund’a kiraladığı 25 yaşındaki yıldızın İspanya’ya dönmesi zor görünüyor. F.Bahçe şartları zorlayıp sezon bitmeden iki oyuncuya imza attırmayı düşünüyor.

Yayınlanma Tarihi:10:38,