SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’de mangal keyfi

Takım kaptanları Volkan Demirel ve Selçuk Şahin, takım içinde huzursuzluk bulunmadığını ve Sivas deplasmanında 3 puan alarak şampiyonluk yolunda ilerleyeceklerini söyledi.

Fenerbahçe Futbol Takımı kaptanları Volkan Demirel ve Selçuk Şahin, takım içinde huzursuzluk bulunmadığını ve Sivas deplasmanında 3 puan alarak şampiyonluk yolunda ilerleyeceklerini söyledi.
Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde, bir önceki antrenman maçında takımı kaybeden Mert Günok'un, tüm takıma yemek ısmarladığı belirtildi. Mangal keyfinin yaşandığı yemek organizasyonunda konuşan Volkan Demirel ve Selçuk Şahin, takım içindeki hava ve Sivasspor maçıyla ilgili düşüncelerini aktardı.
Takımlarıyla ilgili söylenenlere kulak asmayıp işlerine baktıklarını söyleyen Volkan Demirel, şunları ifade etti:
"Sivas maçıyla ilgili bir sürü etken sayabiliriz. Ama bizim ne yaptığımız önemli. Elimizden gelen ne ise en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Birçok şey konuşuluyor. Biz hiçbiriyle ilgilenmiyoruz ve sadece sezon sonunda şampiyon olmak için çalışıyoruz."
Ligde Eskişehirspor maçında aldıkları mağlubiyete de değinen milli kaleci, "Takımımızın toparlanma gibi bir ihtiyacı yok. Çünkü avantajlı durumdayız ve işimize bakıyoruz. Uzun sezonlarda bu tarz mağlubiyetler olacaktır. Biz yaptığımız işin ileride bize neler getireceğini çok iyi biliyoruz. Takımın ortamı çok iyi, dışarıdan söylendiği gibi değil" diye konuştu.