SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın yeni transferlerinden Veysel Sarı, sarı-kırmızılı formayla ilk maçında golle tanıştığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Sarı, Ziraat Türkiye Kupası B Grubu’nda Galatasaray’ın Tokatspor’u 3-0 mağlup ettiği maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Eskişehirspor’da bir ay kadro dışı kaldıktan sonra yeni takımı Galatasaray ile dün ilk kez antrenmana çıktığını belirtti.

Çok heyecanlı olduğunu anlatan Sarı, “İlk maç, ilk heyecandı. İnşallah, sizi ve izleyenleri mahcup etmemişimdir. Gol attığım için çok mutluyum, çok heyecanlıyım” dedi.

Birçok mevkide oynayabildiğini dile getiren Sarı, görev verilen her mevkide elinden gelen her şeyi yapmaya çalışacağını söyledi.

Sarı, Galatasaray’da birçok futbolcuyu örnek aldığını belirterek, “Onlardan çok şey öğreneceğim. Onlarla çalışmak gurur verici. Onlardan çok şey öğrenip, hem futboluma hem kulübüme katkı sağlayacağım” diye konuştu.

BURDISSO’NUN GÖRÜŞLERİ

Galatasaray’ın yeni transferlerinden Guillermo Enio Burdisso ise Tokatspor’a karşı hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Transferine değinen Burdisso, “Galatasaray gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum” dedi.

Arjantinli stoper, bir basın mensubunun, Galatasaray’ın Burdisso transferinin herkes için sürpriz olduğunu söylemesi üzerine, “Ne yalan söyleyeyim benim için de sürpriz oldu. Büyük bir camiaya gelmek her futbolcunun hayalidir. Galatasaray’da olduğum için çok mutluyum” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:05,