SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Medical Park Antalyaspor, Belçika ligi takımlarından Standart Liege’nin genç takımında forma giyen 22 yaşındaki Ramazan Çevik ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp başkanı Gültekin Gencer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transferin son günlerinde hareketli saatleri yaşadıklarını söyledi. Transferleri Antalyaspor’un geleceğini oluşturma adına yaptıklarına işaret eden Gencer, takımdaki gençleştirme hareketi kapsamında daha önce Seddar, Abdurrahman ve İlkay ile sözleşme imzaladıklarını, dün de Tekden Denizlispor’un genç kalecisi Ozan’ı transfer ettiklerini anlattı.

Transferin son dakikalarında da Standart Liege’nin genç takımında forma giyen 22 yaşındaki Ramazan Çevik ile 4,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını bildiren Gencer, Ramazan’ın Belçika Futbol Federasyon’nundaki işlemlerin ardından takım kadrosuna katılacağını ifade etti.

Kosova’dan bir genç oyuncu ile anlaştıklarını ancak bu oyuncunun evraklarını yetiştiremediklerini dile getiren Gencer, bu oyuncunun lig sonunda Medical Park Antalyaspor’a geleceğini belirtti.

Medical Park Antalyaspor’un geleceğinin emin ellerde olduğunu vurgulayan Gencer, şöyle konuştu:

“Genç oyuncuların, Antalyaspor’un gelecekte belli noktalara gelmesinde büyük katkıları olacak. Takımın moral ve motivasyonu yerinde. Futbolculara ve teknik heyete güvenimiz sonsuz. Dün akşam takımla yemekte bir araya geldik. Yemeğe Antalya’da bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören de katıldı.