SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray, Bursaspor'u müthiş bir futbol ortaya koyup Wesley Sneijder'ın yıldızlaştığı maçta 6-0 mağlup etmeyi başarmıştı. Hollandalı yıldız kariyerinin ikinci Hat-trick'ini yaparken, Bursaspor'da tarihinin en çarpıcı yenilgilerinden biriyle tanışmıştı. Maç bitti..

Sarı kırmızılılar sevinç içinde soyunma odasının yolunun tutarken, yeşil beyazlı takımda öfke ve üzüntü vardı. Az sonra bu duygular yerini şaşkınlığa bırakacaktı.

Galatasaray'ın soyunma odasının kapısı çalındı. Gelen aracı bir isteği iletiyordu:

– Bursasporlu oyuncular Galatasaray forması istiyor.

Aslında şaşılacak bir durum yoktu. Çünkü hemen hemen her maç sonrası futbolcular birbirleriyle formalarını değiştiriyorlardı. Bu duruma tüm oyuncular alışkındı. Alışık olmadıkları durum ise, farklı bir skordan sonra böyle bir talebin gelmesiydi.

Hamit Altıntop, hemen arkadaşlarının formalarını topladı. Bir torbaya koydu ve Bursaspor soyunma odasının yolunu tuttu. Kapıyı çaldı, içeride Bursasporlu oyuncuların yüzünden düşen bin parçaydı. Formaları bıraktı. Ve hepsini teselli ederek odadan ayrıldı. NOT: Bursasporlu oyuncuların bir kısmı hayır kurumlarına söz verdikleri için G.saray formasını istediklerini ilettiler.

Tuncay: Hamit arkadaşım takım arkadaşlarından bazılarının formalarını getirdi. Diğer takımlardan da forma almıştık . Sağolsun bunlar Bursaspor forması ile bir hayır kurumuna verilecek.

(Hürriyet)

Yayınlanma Tarihi:15:50,