SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayserispor’un tecrübeli forveti Mert Nobre, sakat olduğu iddialarının doğru olmadığını belirterek Radyospor’a açıklamalarda bulundu; “Ciddi bir sakatlığım yok. Sadece Kasımpaşa maçında bir darbe aldım. Ama şu anda iyiyim. Tam kapasite oynayabilecek durumdayım. Hiç bir sakatlık problemim yok.”

“ANLAŞMA OLURSA BU BENİ ÇOK MUTLU EDER”

Nobre, “Fenerbahçe’nin benim için Kayserispor ile konuştuğuna dair hiçbir bilgim yok. Ancak ben haberleri duydum. Elbette ki bu beni çok memnun etti. Fakat gerçekten Fenerbahçe, kulübümle benim için görüşüyor mu, görüşmüyor mu bilmiyorum. Gerçek şu ki; pek çok şey dolanıyor ortada ama samimi söylüyorum ben şu anda bir şey bilmiyorum.

“FENERBAHÇE’Yİ SEVİYORUM”

Eğer bir gelişme olursa size mutlaka haber veririm. Eğer bir gelişme olur, Fenerbahçe ile Kayserispor benim transferim için anlaşırlarsa bu benim için büyük bir mutluluk kaynağı olur. Fenerbahçe benim gerçekten çok sevdiğim bir kulüp. Birazcık beklemek gerekir. Şu anda bana herhangi bir bilgi gelmedi. Eğer anlaşma sağlanırsa ben gerçekten çok mutlu olurum. Benim için büyük bir mutluluk kaynağı olur. Fenerbahçe taraftarını çok seviyorum. Onların da beni sevdiğine inanıyorum” dedi.

Türkiye macerası 2003-04 sezonunda Fenerbahçe’yle başlayan Marcio Mert Nobre, sarı lacivertli formayla bir lig şampiyonluğu yaşamıştı.