SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amkspor.com / Çağdaş ŞENEL Sarı-kırmızılıların peş peşe yaptığı transferler sonrası bir bomba daha patlatması an meselesi… Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın da peşinde olduğu Eskişehirspor’un sağ bek pozisyonunda oynayan yıldızı Veysel Sarı ile anlaşma sağlanmak üzere.

Eskişehirspor’da kadrodışı kalan oyuncu ayrılmak istediğini kırmızı-siyahlı yönetime bildirdi. Ara transfer döneminin bitimine saatler kala iki kulübün yöneticileri anlaşma zemini arıyor.

TRANSFERİ HER AN BİTEBİLİR

Sarı-kırmızılı takımın geleceğini inşa ettiği ve bir çok genç oyuncu ile kadrosunu güçlendirdiği ara transferde Mancini’nin isteği doğrultusunda Aysal ve yönetimi görüşmeleri hızlandırdı. Yıldız futbolcunun transferinde artık son aşamaya gelindi.

Veysel Sarı’nın Kırmızı siyahlı yönetimden alacaklarından vazgeçmesi üzerine görüşmeler tekrardan başladı. Sezon sonu bonservisi elinde olacak olan Veysel Sarı için Eskişehirspor yönetimi hem futbolcunun satışıyla kasasını dolduracak hemde ödemeler konusunda rahat bir nefes alacak.

Amkspor’un edindiği bilgiye göre Veysel Sarı’nın sarı kırmızılı formayı sırtına geçirmesi an meselesi. Öte yandan İstanbul’da  olan Veysel Sarı TT Arena’da oynanan Galatasaray-Bursaspor karşılaşmasını tribünden izledi.

Yayınlanma Tarihi:14:40,