SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Chelsea’nin Brezilyalı yıldızı Ramires, Londra’da geçen yıl “Yılın Kebapçısı” ödülünü alan Efes2’ye gelip alt kattaki gazinosunda felekten bir gece çalıp Türk garson, dansöz, şarkıcı ve müzisyenlerle kaynaştı.

“G.SARAY’A GOL ATIP BU GOLÜ F.BAHÇE’YE ARMAĞAN EDECEĞİM” 26 Şubat İstanbul Arena’da ve 18 Mart’ta Stamford Bridge’de Galatasaray ile oynayacakları maça özel önem veren Ramires, bir arkadaşı, sevgilisi ve annesi ile birlikte geldiği restoranda saat 22.30’dan sabahın saat 02.30’una kadar eğlendi. Türk restoranında kolbastı oynayan Ramires, Fenerbahçeli eski oyuncu Alex de Souza’nın yakın arkadaşı olduğunu da çevresindekilere belirtti. Efes2’de Fenerbahçeli lokanta müdürlerinden Erol Oylum’a ilginç açıklamalar yapan Fenerbahçeli eski oyuncu Alex de Souza’nın yakın arkadaşı Ramires bir gün Fenerbahçe’de oynayabileceğini söyledi. Galatasaray taraftarı olduğu için Efes2’nin gazino kısmını GS maçı olduğu günlerde Galatasaray Kulübü olarak kullandıran restoran sahibi Kazım Akkuş ise Ramires’in söylediklerinden memnun kalmadı.

“TÜRKİYE’DEN EMRE BELEZOĞLU’NU ÇOK BEĞENİYORUM” “Bir gün Fenerbahçe’de oynamayı çok arzu ediyorum” diyen Ramires, “Galatasaray’a gol atmayı hedefliyorum. Bu golü Fenerbahçelilere armağan edeceğim. Bu golü Efes2’ye tekrar gelip kolbastı oynayarak kutlamak istiyorum” dedi.

Lokantada Don Perignon şampanyası açtırıp karışık kebap yiyen Ramires, haftalık 100 bin pound kazanıyor ve orta saha futbolcusu olmasına rağmen Chelsea’de attığı gollerle dikkat çekiyor.

Yayınlanma Tarihi:14:13,