SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-lacivertli taraftarların provakasyona gelmemeleri gerektiğini söyleyen Demirkol, “Arena'da şampiyonluk kutlaması sadece bir fantezi… Olur ya da olmaz bugünden hesaplanabilir bir şey değil.” şeklinde konuştu.

OYUNA GELMEMELERİ LAZIM Fenerbahçe tribünleri 3 Temmuz'dan bu yana hiç kimsenin olmadığı kadar bir arada durmayı başardı. Ancak ülkede garip olaylar oluyor. Beşiktaş-Galatasaray maçındaki gibi bir oyuna gelmemeleri gerekir”

“Aziz Yıldırım'ın hapse girmesi durumunda bile yönetimden bir başkan çıkacak ve tutukluluk döneminde olduğu gibi idare onda olacak. Bu durumda takımın ekstra motive olması bile söz konusu”

“Arena'da şampiyonluk kutlaması sadece bir fantezi… Olur ya da olmaz bugünden hesaplanabilir bir şey değil. Rakip Galatasaray ve önümüzdeki haftaların ne getireceğini kimse tahmin edemez”

ARENA’DA ŞAMPİYONLUK KUTLAMAK SADECE BİR FANTEZİ Arena'da şampiyonluk kutlaması planı ne kadar gerçekçi?

Arena'da şampiyonluk kutlaması sadece bir ‘fantezi'… Olur ya da olmaz bugünden hesaplanabilir bir şey değil. Rakip Galatasaray ve önümüzdeki haftaların ne getireceğini kimse tahmin edemez. Aslında Fenerbahçe'den de bu söylediğime benzer mesajlar geliyor. Takım içinde böyle bir hesap yok. Herkesin maç maç düşündüğünü ve şu anda akıllarda Eskişehir deplasmanının olduğunu çok iyi biliyorum. Ancak tabii ki camia ve taraftar, bu tür fanteziler kurabilir. Bunda da bir sakınca yok.