SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü’nde takım arkadaşı İbrahim Toraman ile kavga ettiği gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Sezer Öztürk’e af çıkıyor.

Tatil için gittiği Almanya’da barda bıçaklanan ve tedavisine İstanbul’da devam edilen Sezer’in kulüpte kalması için başkan Fikret Orman’dan da onay çıktığı bildirildi.

Geçtiğimiz günlerde başkan Orman ile kulüp binasında bir araya gelen Sezer Öztürk’ün menajeri Özkan Doğan, Fikret Orman’ın, Sezer’in takımda kalması yönünde anlayış gösterdiğini söyledi.

AA muhabirine konuşan Özkan Doğan, konuyla ilgili şunları kaydetti:

“Sayın başkanımız ile bir görüşmem oldu. Kendisi, sağ olsun son derece anlayışlı ve halden anlayan bir insan. Sezer Öztürk’ü çok sevdiğini ve kendisine olan inancını yitirmediğini belirtti. Sezer Öztürk’ün Beşiktaş ile 2,5 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Sezer, sözleşme süresinin sonuna kadar Beşiktaş forması giymeye devam edecek. Kendisiyle de görüştüm. Sezer, bundan böyle Sayın Fikret Orman’ın bu sevgisine layık olmak için her şeyi vereceğini söyledi. Kendisi daha genç. Hatalar yapması muhtemel. Başkanını mahcup etmemek için var gücüyle çalışacak ve Sayın Orman’a teşekkürünü, sahada göstereceği performansla edecek.”

Menajer Doğan ayrıca, Sezer’in sağlık durumunun çok iyi olduğunu ve bireysel çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.