SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, yeni transferleri Jermaine Jones’un deneyimli ve iyi bir oyuncu olduğunu söyledi.

Bilic, karşılaşma öncesi yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, Kayseri Erciyesspor karşısında kadroya almadığı yeni transfer için, “Çok iyi ve deneyimli bir oyuncu. İnanıyorum ki takıma kalite katacak. İki ceza sahası arasında gidip gelen bir futbolcu, biz orta sahada kullanacağız” diye konuştu.

Kayseri Erciyesspor maçına da değinen Bilic, “Soğuk hava var ama bu bahane değil. Sahanın durumu iyi, çok rüzgarlı bir hava yok. İyi futbol oynamak mümkün. Galibiyet bizim için önemli. Bugün 3 puan alırsak, geçen haftaki Trabzonspor beraberliği bir anlam taşır” ifadelerini kullandı.

Transfer konusunda pazartesi gününe kadar süreleri olduğunu kaydeden Bilic, “Transferle ilgili koşullar sadece bize bağlı değil. Başkandan başlayarak tüm profesyoneller ellerinden geleni yapıyor. Kış transfer döneminde ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamanız zor. Mevcut kadroya da güvenimiz var ve bunda sarsılma söz konusu değil” diye görüş belirtti.