SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, bir kaleci ve bir stoper alıp transferi kapatmak istediklerini bildirdi.

Başkan Gencer, gazetecilere yaptığı açıklamada, dış transferde ileriye dönük oyuncu almak istediklerini söyledi. Bir kaç saat içinde netleşecek bazı transferler olduğuna işaret eden Gencer, “Bir kaleci ve bir de stoper alıp transferi kapatmak istiyoruz. Bu transferleri geleceğe yatırım anlamında yapacağız. Alacağımız kaleci Antalyaspor’un önümüzdeki 10 yılını garantiye alacak. Bazı oyuncularımıza da teklifler var. Kalecilerimizden Fornezzi’ye teklif geldi ancak kabul etmedik. Kalecilerimizden Polat ile yollarımızı ayırdık. Futbolcumuz Ömer Arslan ile de karşılıklı sözleşmeyi feshettik” dedi.

Takımdan transferin son günlerinde gidecek oyuncular olabileceğini de vurgulayan Gencer, şöyle konuştu:

“Satılanlar olursa onların yerine alternatifler hazır. Daha önce girişimlerde bulunduğumuz, o dönem kulüpleriyle problemleri olan oyuncular şu an transfer için hazır durumda. İstanbul takımlarından da ciddi futbolcu teklifleri geliyor. Bizim transfer edecek bütçemiz yok. İmkanımız olsa önce hiç akla gelmeyen güzel transferler yapılabilir. Satılan oyuncularımız olursa bu teklifleri değerlendirebiliriz.”