SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orman, teknik heyete ‘dur’ dedi!

Beşiktaş’ta teknik heyet ısrarla stoper ve forvet arkası oynayabilecek bir transfer isterken, Orman ise iki yerine sadece bir adam alınmasını istedi.

Güncellenme: 09:33, 29/01/2014
Orman, teknik heyete ‘dur’ dedi!

Transferde neredeyse kaplumbağa hızıyla hareket eden Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, teknik heyetin istediği iki transferi çok buldu, tek adam alınmasının daha doğru olduğunu belirtti. Ekonomide yaşanan döviz sıkıntıları nedeniyle ayağını yorganına göre uzatmak isteyen Orman, stoper veya forvet arkası futbolcudan birinin takıma takviye yapılmasının daha doğru olduğunu yönünde, yönetici arkadaşlarıyla fikir alış verişinde bulundu.

BİR TALİP DAHA

Devre arası transfer döneminde Lescott'u almak için önerilen tüm stoperleri geri çeviren Beşiktaş Yönetimi, Aston Villa'nın da İngiliz oyuncuya talip olması nedeniyle diğer alternatiflere bakıyor. Portekizli Coelho, Brezilyalı Rever, Hollandalı Heitinga, Hırvat Maloca, Faslı Kaboul ve Amerikalı Jermaine Jones isimlerini artık ciddi anlamda dikkate alan Beşiktaş Yönetimi, Lescott'tan birkaç gün içerisinde olumlu haber gelmezse bunlardan birini transfer edecek.

BORSADAN YAZI

Lodeiro ile görüştüğünü borsaya bildirtikten sonra bu transferle ilgili hiçbir resmi açıklama yapmayan Beşiktaş'a, Borsa'dan yazı geldi. Yatırımcılarının sorması nedeniyle Beşiktaş'tan bilgi isteyen İMKB, Lodeiro transferinin ne aşamada olduğu yönünde Beşiktaş Futbol A.Ş'den bilgi istedi. Bu transferi tamamen rafa kaldırmayan Beşiktaş Futbol A.Ş.'nin ise borsaya görüşmelerin devam ettiğini yazılı olarak bildirdiği öğrenildi.