SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Soyunma odasına giriyor…

Kerry Miller futbolcularla ilişki yaşayıp taciz ettiği için hakim karşısına çıktı...

ŞAMPİY10'da yer alan habere göre, İngiltere'de Burton Albion takımında iki sene boyunca görevli olarak çalışan 46 yaşındaki Kerry Miller futbolcularla ilişki yaşayıp taciz ettiği için hakim karşısına çıktı.
Mahkemede takımın 23 yaşındaki futbolcusu Billy Kee'ye 'özel' fotoğraflarını gönderdiğini, 29 yaşındaki Ryan Austin ile de ilişki yaşadığını itiraf eden Miller'ın vukuatları bununla da bitmiyor.
Kulüp başkanı Ben Robinson medyaya yaptığı açıklamada 46 yaşındaki kadının futbolcular soyunma odasında duş alırken sürekli odaya girerek tacizde bulunduğunu ifade etti.
Robinson ayrıca Kerry Miller'ın yarı çıplak fotoğraflarının tüm takım içinde telefondan telefona dolaştığını da itiraf etti.
Miller ise fotoğraflarını gönderdiği oyuncudan özel kareleri silmesini istediğini fakat olumsuz yanıt aldığını belirterek 'İşimden olacağımı biliyordum' ifadelerini kullanıyor.
'Yaptığım işte iyiydim' diye konuşan Kerry Miller oyuncular duştayken soyunma odasına girdiği iddialarına ise 'tamamen yalan' şeklinde cevap veriyor.
Miller bir çocuk annesi ve Marchington'da 400 bin pound değerinde bir evde yaşıyor...