SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Panama’da dev mücadele

Acun Ilıcalı, Survivor'da yarışacak ünlüleri açıkladı.

Survivor´da sporcu geçidi Acun Ilıcalı, Survivor'da yarışacak ünlüleri açıkladı. Ilıcalı büyük heyecana sahne olacak programda yer vereceği yeni isimlere eski sporcuları da ekledi.
Güzelliği ile göz kamaştıran eski milli voleybolcu Duygu Bal, Panama'daki mücadelede olacak.
Milli atlet Merve Aydın da Survivor Adası'nda olacak. ENKA spor kulübünün atletizm branşı sporcusu olan Aydın 2008'de Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası ve 2011'de Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası'nda 800 metre koşuda gümüş madalya kazanmıştır.
Aynı yıl Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 bayrak yarışında ikinci gümüş madalyasını da kazanmış ve Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası'ndaki performansı ile Dünya – Olimpiyat B barajını da geçmiştir.
Yarışmada yer alacak bir diğer eski sporcu ise Serenay Aktaş. Güzel ve yetenekli oyuncu Serenay Aktaş bayan futbolcudur. Serenay Aktaş bir çok futbol takımında oynamış ve şuan futbola devam etmektedir.
Serenay Aktaş küçük yaşlarından itibaren tiyatroya büyük bir ilgisi olup günümüzde bir çok dizi projesinde yer almıştır.
Serenay Aktaş bazı oynamış olduğu dizilere bakacak olursak Türk Malı, Şüphe, Yahşi Cazibe,Kalbim Seni Seçti ve Muhteşem Yüzyıl gibi diziler rol aldı.
Eski Beşiktaşlı ve milli futbolcu Ahmet Dursun da Acun Ilıcalı'nın seçtiği isimlerden.
Geçtiğimiz günlerde Eyüpspor ile sözleşme imzalayan Ahmet Dursun, futbol hayatına devam etmek isterse Acun Ilıcalı'nın teklifini geri çevirecek.
Acun Ilıcalı'nın Survivor için bir başka tercihi ise Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin formasını giyen eski milli futbolcu Alpay Özalan oldu.