SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gündemi sarsacak iddia!

Gündemi sarsacak iddia!

Sivri dilli gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı gene gündemi sarsacak birbirinden çarpıcı iddalarda bulundu.

Rasim Ozan Kütahyalı, gündem yaratacak açıklamalar yaptı. Fenerbahçeli yöneticiler ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şampiy10’da yer alan haberde Rasim Ozan Kütahyalı şöyle konuştu:

“F.Bahçe yöneticileri sadece F.Bahçe’nin Kadiköy merkezli ulusalcı tabanına oynayarak büyük hata yapıyorlar. F.Bahçe dışındaki kulüplerin nefretini kazandıkları gibi F.Bahçeli, dindar, muhafazakar ve liberal tabanını da kendilerinden uzaklaştırıyorlar. Bazı F.Bahçeli yöneticiler içlerindeki Tayyip Erdoğan nefretini bir türlü atamıyorlar. Aslında atmak zorunda da değiller. Yeter ki dürüst ve açık sözlü olsunlar. Erdoğan’ın muhalifi olduğunu deklare eden iki yüzlü davranmayan her futbol adamının haklarını sonuna kadar ben de korurum. Ama Tayyip Erdoğan’ı görünce türlü yalakalıklar yapan fakat tribünlerde Başbakan’a fanatikçe küfür edenler midemi bulandırıyor. Beni kızdıran şey riyakarlık ve kalleşlik.

“MERTLİĞE SIĞMAZ” Mesela geçenlerde Mahmut Uslu bir röportaj veriyor. O röportajda muhabirlerin tanıklıklarına göre hem Tayyip Erdoğan’a hem de Erdoğan’ı desteklediğim için bana açıkça hakaret ediyor. Sonra korkup, çekinip bu ifadelerini röportajdan sildiriyor. Mahmut Uslu’nun söylediği sözleri tutmaması, sonradan kıvırması adeti haline geldi. Başbakan Erdoğan’la görüşürken iki büklüm olup sonra Samandıra’da muhabirleri görünce Erdoğan’a hakaret etmek mertliğe sığmaz.

Bizle program yapmak isteyen de kendileri ondan sonra tırsıp kaçan da kendileri. Halbuki ben 65 bin F.Bahçe taraftarı olsun isterse F.Bahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda bu programı yapalım demişim. Her ne kadar F.Bahçe yöneticileri bana küfür etse de ben doğru bildiğimi söylemeye devam ederim. Aziz Yıldırım’a kumpas kurulmuştur, dosyanın içeriğine bakıldığında 3 maçta şike vardır fakat bugün ortaya çıkan kanıtlar gösteriyor ki dosya gayrimeşru yöntemlerle oluşturulmuştur. Bugünkü yazımda da Deniz Kuvvetleri’ne kurulan kumpası anlattım sabahtan beri bahriyeli subaylar ve amiraller arıyor. Birbirimizi sevelim ya da sevmeyelim haksızlığı tespit etmişsek, üzerine gitmek namus borcudur. Aynı şekilde de Aziz Yıldırım’a içeri atalım da delilleri sonra buluruz mantığı söz konusudur. Ben düşmanıma bile haksızlık yapıldığında o haksızlığın karşısında dimdik dururum.”