SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da yaşanan transfer krizinin ardından tartışmalar alevlendi. Gökşen, Galatasaray'ın sürekli oyuncu aldığını ve büyük paralar harcadığını ifade ederek, “Bugün Galatasaray'ın oyunculara ödemelerinde aksama var. Sen sürekli oyuncu alıp, takımdakilerin parasını ödemezsen oyuncu küser. Ben bunu gözlemliyorum. Takım duruyor. Selçuk oynamıyor. Takım sahada yürüyor” dedi.

“MAYISTA BIRAK!” Mancini'nin taktiği yazıp Melo'ya yollamasına da değinen Gökşen, “Milleti üstümüze güldürüyoruz. Galatasaray seneye ne yapacak? Bu nasıl bir transfer planlaması. Utanmasalar Avrupa'dan malzemeci getirsinler. Ünal Aysal'ı çok severim ve sayarım. Ama ‘vaktim yok' diyerek, kurumsallaşma altında her yere birini koyup onların yanlışlarını biz Galatasaraylılara izletecekse Mayıs'ta gel seçimi yap ve bırak” dedi.

Gökşen sözlerine şöyle devam etti: “Ben Şükrü Ergün'e kızıyorum. Sen, Özhan Canaydın döneminde yöneticilik yapmış, kasanın başındaki adamdın. Diğerleri tecrübesiz. Onları geçelim. Ujfalusi'ye futbolcu parası vererek takıma direktör yapıyoruz Şükrü Ergün çıkıp böbürlene böbürlene bunu anlatıyor. Ujfalusi bizim bilmediğimiz bir şey mi yaptı? Çok yazık” ifadelerini kullandı.

“ŞAMPİYONLUK ÇOK ZOR” Şampiyonluk yarışında Galatasaray'ın Fenerbahçe'nin çok uzağında kaldığını hatırlatan Gökşen, “Artık çok zor. Sen elinle şampiyonluğu Fenerbahçe'ye verdin” dedi.

“SOKAĞA ATILAN PARANIN SORUMLUSU TULUN’DUR” Aysal'ın övdüğü gibi Tulun'dan hesap sorması gerektiğini anlatan Gökşen, “Bülent Tulun transferi çok iyi biliyor. Her şeyi Bülent Tulun yapıyorsa ve iyi iş yaptığında Aysal, Tulun'u övüyorsa, bu dönemde sokağa atılan paranın sorumlusu da Tulun. Başkan bunun hesabını soracak! Zaten bunun hesabını Mali Genel Kurul'da verecek. Kimse aptal değil. Bizi komik bir duruma düşürmezler. Bu kadar transfer iyi niyetle yapılmıyordur. Başka şeyler de vardır” diye konuştu.

“MANCİNİ’NİN DAĞILMIŞ BİR GÖRÜNTÜSÜ VAR” Galatasaray Teknik Direktörü Mancini'nin “dağılmış bir görüntüsü” var diyen Gökşen, “Takımı çorba yaptı. Bunun hesabını Tulun mu, Ujfalusi mi, Arıboğan mı soruyor? Ben kimsenin hesap sorduğunu sanmıyorum. Mancini'nin karizması iyi, takım elbisesi güzel. Adam şık adam ama dağılmış durumda” şeklinde konuştu.

“BRUMA’YI GAZİANTEPSPOR İSTEMİŞ” Bruma'nın Antep'e kiralanmasını da değerlendiren Gökşen, “Bruma için teklifi Gaziantepspor yapmış. Bizimkilerin aklına gelmemiş. Antep seni yakalamış ve senden para da talep eder” dedi.

(Radyospor)

Yayınlanma Tarihi:15:16,