SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünya yıldızını utandıran görüntüler

Dünyaca ünlü yıldızların çocukluk fotoğraflarını görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

Cristiano Ronaldo - Real Madrid İspanyol devi Real Madrid'in fenomen yıldızı Cristiano Ronaldo, bir zamanlar atletini giyip başladığı vücut geliştirmeyi, oldukça ileri seviyelere taşımışa benziyor!
Roberto Mancini - Galatasaray Galatasaray'ın dinine düşkün hocası Roberto Mancini'nin gençlik yıllarından bir kare... Tecrübeli hoca geçen yıllarla birlikte karizmatik bir hâle bürünmüş.
George Best Oynadığı müthiş futbolu izleyemeyen nesillere bile futbolu ve kendisini sevdirmeyi başaran bir isim; George Best... ManU'nun efsane ismi, küçüklüğünde de meşin yuvarlağın peşindeymiş.
Emile Heskey - Newcastle Jets Premier Lig ve İngiltere Milli Takımı'nın unutulmaz golcüsü; Emile Heskey... Şimdilerde Avustralya Ligi'nde Newcastle United Jets formasını terleten Heskey, küçüklüğünde 'afro' saçlarıyla çok can yakmış!
Lionel Messi - Barcelona Çocukluk yıllarında yaşıtlarının aksine daha yavaş gelişen Lionel Messi, azmedip dünyanın ve tüm zamanların en iyi futbol yıldızları arasına girmeyi başardı.
Jermaine Pennant - Wolverhampton Wandereres İngiliz futbolunda oyun stiliyle önemli bir yere sahiptir Pennant... Nottingham doğumlu 31 yaşındaki oyuncunun güler yüzü, çocukluk yıllarından geliyor anlaşılan...
Carlos Tevez - Juventus Gittiği her takımda öyle ya da böyle başarılı olan, golcülüğü tartışmaya kapalı bir Arjantinli; Carlos Tevez... Şimdilerde Juventus forması giyen Tevez, Manchester City'nin önemli isimleri arasına da girmişti.
Theo Walcott - Arsenal Southampton'dan 12 milyon sterline transfer edildiğinde 'wonderkid' olan, Henry tarafından 'halef' ilan edilen Walcott annesinin kollarındayken...
Wayne Rooney - Manchester United İlk resmi maçına 16 yaşındayken çıkan İngiliz futbolunun 'haylaz çocuğu' Wayne Rooney, 10 yaşındayken de futbol aşkı taşıdığını küçüklük fotoğraflarıyla gösteriyor.
Frank Lampard - Chelsea İngiliz devi Chelsea'nin vazgeçilmezlerinden olan Frank Lampard, yeşil sahalardaki asaletini daha çok küçük yaşlarda sergilediğini, çocukluğundaki 'efendi' duruşuyla da gösteriyor.
Michael Owen Ada futbolunun en önemli golcülerinden biri; Michael Owen... Kariyerini 2012-2013 sezonunda Stoke City'de sonlandıran, her hareketiyle 'İngiliz asilzadesi' modeli çizen Owen, kupalar küçükken de alışıkmış.
David Beckham Yeşil sahalarda 7 numarayı anlamlandıran isimlerin başında gelen 1975 doğumlu Beckham, henüz 'tüyü bitmemişken' futbol sevgisini yaşayan bir dünya starıydı...