SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Holmen, Fenerbahçe TV’ye yaptığı açıklamada, Torku Konyaspor karşısında önemli bir galibiyet kazandıklarını anlatarak, “Ligin ikinci yarısına çok iyi başladık. 3 puan almak çok önemliydi ve öyle de oldu. Önemli olan galip gelmekti ve aldığımız 3 puanla bunu başardık” dedi.

Ligin 19. ve 20. haftalarında deplasmanda Eskişehirspor ve Sivasspor ile karşılaşacaklarını hatırlatan İsveçli futbolcu, şunları kaydetti:

“Önümüzde zorlu iki deplasman var. Eskişehirspor ve Sivasspor maçları. Önce Eskişehirspor ile zorlu bir maçımız olacak. Fakat sezon başından beri yaptığımız şey, iyi bir futbol ortaya koymak, aynı şekilde buna devam edip Eskişehir deplasmanından da 3 puanla ayrılmak için mücadele edeceğiz. Orada da en iyi performansımızı ortaya koyacağız. Biz sadece kendi oyunumuzu düşünüyoruz.”

Samuel Holmen, takımlarında çok iyi bir atmosferin olduğunu dile getirerek, “Takımda harika bir hava var. Herkes birbirine yardımcı oluyor ve birbiri için savaşıyor. Takım içindeki atmosfer de çok iyi. Maçları kazandıkça daha da iyi oluyoruz. Biz takımı için çalışan oyunculardan kurulu bir takımız” ifadelerini kullandı.