SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beko Basketbol Ligi’nde, Aykon TED Ankara Kolejliler’i 78-65 yenen Medical Park Trabzonspor’un genel menajeri Nihat Mala, zorlu ve çekişmeli bir mücadeleden galip ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Mala, galibiyete ihtiyaç duydukları bir karşılaşmaya çıktıklarını belirterek, şöyle konuştu:

“Kötü başladığımız fakat kısa zaman içerisinde oyuna dengeyi getirip öne geçtiğimiz bir müsabaka oldu. Muhteşem bir seyirci önünde oynadık. Karşılaşmada dengeyi ikinci yarıda sağlayıp sonra öne geçmeyi başardık. Özellikle ikinci yarıda kazandığımız her topu sayıya çevirmeyi başardık. Karşılaşmanın üçüncü ve dördüncü periyotları bizim üstünlüğümüzle geçti ve salondan galip ayrılan taraf olduk. Zorlu ve çekişmeli geçen bir mücadeleden galip ayrıldığımız için mutluyuz.”

Aykon TED Ankara Kolejliler galibiyetinin, üst üste kazandıkları ikinci galibiyet olduğunu kaydeden Mala, “Bu galibiyetlerin devamını getirmek istiyoruz. Bu maç gibi bundan sonraki maçların da bizim için önemi fazla. Karşılaşmada bizi yalnız bırakmayan muhteşem taraftarlarımıza teşekkür ederek çağrımı yinelemek istiyorum. Her maçımızı yine muhteşem taraftarlarımızın önünde oynamak istiyoruz. Maçlarımızı taraftarlarımızın da desteğiyle kazanmayı sürdürmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:15:53,