SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Telegol ekibinden olay açıklamalar!

TV8'den ayrıldıktan sonra zorunlu ara verilen Telegol'ün önemli isimleri Erman Toroğlu ve Serhat Ulueren, Kaya Çilingiroğlu'nun Radyospor'daki programında buluştular.

Güncellenme: 17:41, 27/01/2014
Telegol ekibinden olay açıklamalar!

Keyifli geçen programda Erman Toroğlu ve Serhat Ulueren’in öne çıkan açıklamaları şöyle oldu:

Erman Toroğlu, Galatasaray’da zamanında yapılan hatalı transferlerin, Özhan Canaydın’ın kanser olmasına sebep olduğunu söyledi.

GALATASARAY DİYE BİR TAKIM ORTADA YOK

“Galatasaray diye bir takım yok ortada. Bu Galatasaray’ın şampiyon olması imkansız. Mancini 22. maçına çıkmış Galatasaray’ın başında. 22 maçta sen artık takımını kuracaksın. Öyle veya böyle kuracaksın. Bir oyuncu değişiyor, 4 oyuncunun yeri değişiyor.”

“Galatasaray ligde kötüyken Avrupa’da bir şeyler yapabiliyor ama bilmiyorum. Ben Galatasaray diye bir takım göremiyorum ortada.”

ÖZHAN CANAYDIN’I KANSER ETTİLER

“Galatasaray camiasında kimler kulübe zarar veriyor? Özhan Canaydın neden öldü? Özhan Canaydın neden kanser oldu? Özhan Canaydın’ın kimyası bozuldu. Adamı kanser ettiler. Bu transfer işleriyle oldu bu. Çok büyük para harcadı o zamanlar Galatasaray.”

FENERBAHÇE AVRUPA’YA GİDEMEYECEK DİYE…

“Galatasaraylılar şimdi Fenerbahçe Avrupa’ya gidemeyecek diye acaba başka şeyler mi düşünüyor? Acaba bu fırsatı değerlendirip, yeni bir takım kurup öyle mi çıkmak istiyorlar ortaya. Bu da geliyor benim aklıma.”

TRANSFERDE USULSÜZLÜK VAR

Serhat Ulueren ise Galatasaray’ın devre arası transferlerinde usulsüzlük olduğunu söyledi. İşte Ulueren’in o sözleri:

“Bruma, Alex Telles, Hajrovic ve Salih Dursun için 160 milyon TL dolandırıldı. Galatasaray’da büyük bir soygun var. Ben de bu işi, bu işleri yapan menajerleri araştırıyorum. Devlette yolsuzluk var diyorlar ama asıl yolsuzluk kulüplerde.”