SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta geniş yetkilerle futbolun başına getirileceğinden bahsedilen teknik direktör Şenol Güneş, “Trabzonspor’daki görevimi bıraktıktan sonra kendime söz vermiştim, 1 yıl dinleneceğim diye, bu süre 1 Şubat’ta doluyor” dedi.

ŞU ANDA BİR GELİŞME YOK

Radyospor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Güneş, “Şu anda bana Beşiktaş’tan bir haber gelmedi. Yazılanları çok fazla okumuyorum. Ben futboldan uzak kalıp, dinlenmek istiyorum. Bunu da yaptım. Geçen sezon Şubat’ta ayrılmıştım. Bir sene dinleneceğim diye kendi kendime söz verdim. 1 Şubat’tan sonra gelişmelere bakarız. Şu anda bir şey yok” diye konuştu.

BEŞİKTAŞ’TAN TEKNİK DİREKTÖRLÜK TEKLİFİ ALMIŞTIM

Beşiktaş’tan daha önce teknik direktörlük için görev aldığını hatırlatan Güneş, “Futbolun yönetimi için teklif almanız durumunda cevabınız ne olur?” sorusuna, “Böyle bir durum yok. Daha önce teknik direktörlük konusunda gelişmeler olmuştu. Yeni bir durum yok. Fakat hayatın ne getireceğini bilemezsiniz. Dinlenme süremin tamamlanmasına henüz vakit var. Açıkcası şu anda kafamı başka şeylerle meşgul etmek istemiyorum” şeklinde cevapladı.

(Radyospor)

Yayınlanma Tarihi:14:23,