SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sarıgül’den Seba’ya ziyaret!

Sarıgül’den Seba’ya ziyaret!

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'yı ziyaret etti.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba’yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde gerçekleşen ziyaret öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sarıgül, “Ülke sporuna önemli katkıda bulunan duayen başkanımız, centilmen başkanımızla yakinen tanışıyorum. Feriköy’de Süleyman Seba adına çok güzel bir tesis yaptım.

Süleyman Ağabey şu anda yoğun bakımda. Kendisine acil şifalar diliyorum. Çalışma arkadaşlarının hepsi burada. Çarşı grubuna, Süleyman Ağabey’e gösterdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sarıgül, “Süleyman Ağabey’den çok şey öğrendik. Arzu ediyorum ki inşallah bir an önce sağlığına kavuşur ve tekrar kendisiyle sohbetlerimize devam ederiz. Süleyman Ağabey’den öğrendiğimiz o beyefendilik, centilmenlik, kendisinden öğrendiğimiz rakiplere karşı saygı her zaman benim için önemli olmuştur. Bir kez daha kendisine geçmiş olsun diyorum. Umarım en kısa süre içerisinde Süleyman Seba aramıza döner” şeklinde konuştu.