SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bosingwa ve Malouda’yı aradı

Trabzonspor'da sezon başından itibaren gündemde olan ancak bir türlü gerçekleşmeyen forvet transferinin yapılmaması taraftarların eleştirilerine yol açtı.

Güncellenme: 15:17, 27/01/2014
Bosingwa ve Malouda’yı aradı

Trabzonspor’da sezon başından itibaren gündemde olan ancak bir türlü gerçekleşmeyen forvet transferlerinin yapılmaması taraftarların eleştirilerine yol açtı.

Gerçekleşmeyen forvet transferi nedeniyle sosyal medya üzerinden yönetime eleştiriler yönelten taraftarlar, kulübü arayarak forvet transferini sorduklarını belirttiler.

Genç futbolcu Emre Güral’ın son dönemde artan performansına rağmen UEFA Avrupa Ligi’nde tecrübeli bir forvet oyuncusuna ihtiyaç duyduklarını söyleyen teknik direktör Mustafa Akçay’da transfer beklentisini sürdürdü. Trabzonsporlu yöneticiler ise transfer yapmak için transfer yapmayacaklarını söylediler, “Görüşmelerimiz sürüyor. Kulübümüze yaraşır bir transfer yapmak istiyoruz. Taraftarların sabretmesini istiyoruz” dediler.

CİSSE İÇİN 4 MİLYON EURO İngiltere’nin Chelsea Kulübü’nü Demba Ba’yı satma konusunda henüz ikna edemeyen bordo mavililer, Newcastle United’ın Senegalli futbolcusu Papiss Cisse’ye döndü. Senegalli futbolcunun bonservis bedeli için kulübüne 4 milyon Euro’luk teklifte bulunan bordo mavililer, İngiliz kulübünden cevap bekliyor. Papiss Cisse’nin ise Malouda ve Bosingwa’dan Trabzonspor hakkında bilgiler aldıktan sonra bordo mavili takıma gelmeye sıcak baktığı belirtildi.

Yayınlanma Tarihi:15:00,