SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İbrahim Kızıl, Galatasaray’ın Bruma’yı kiralık olarak kulübe göndermesi üzerine ortaya çıkan eleştirilere yanıt verdi. Ortada illegal bir durumun olmadığını belirten Kızıl, diğer kulüplerle de ihtiyaç olması halinde aynı şeyi yapacağını söyledi. İşte Kızıl’ın Beyaz TV’ye yaptığı açıklamalar:

“AYNI ŞEYİ FENERBAHÇE İÇİN DE YAPARIZ”

“Dünden beri bir sürü şey söylüyorlar. Abdullah Kiğılı'nın da futbolcusu sakat olsun benim kontenjanım varsa onun içinde aynı şeyi yaparım. Neticede bu kulüpler Avrupa'ya gidecekler ve ülkemizi temsil edecekler. Bunun kimseye zarar yok ki. Başka kulübünde sakat oyuncusu varsa ve benim kontenjanım varsa alırım, bunda bir şey yok.”

“Hile yapmıyorsun veya kimsenin malını çalmıyorsun, kimsenin hakkını gasp etmiyorsun hiçbir şey yapmıyorsun. İlişkilerimiz iyi ve bizimde ihtiyacımız olan bir veya iki futbolcu var bizde bu arada kendi ihtiyacımız gidereceğiz.”

“Fenerbahçe'nin varsa gelsin benim yerim varsa onlardan da alırım, Beşiktaş gelsin onlardan da alırım. Benim için önemli olan bana verecekleri futbolcu.”

İBRAHİM TORAMAN TRANSFERİ BİTTİ

“İbrahim Toraman bugün inşallah sonuçlanacak. Kulübü ile bizim hiçbir sıkıntımız yok. Zannediyorum sadece kulübü ile bir sorunu var şahsi olarak, bizimle ilgili değil. Onu bugün bitiriyoruz önümüzdeki hafta ise kulübümüzle antrenmanlara çıkacak.

(Sporx)

Yayınlanma Tarihi:00:41,