SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İbrahim Kızıl yeniden başkan!

Gaziantepspor'da tek liste halinde gidilen olağanüstü genel kurulda, Başkan İbrahim Kızıl, yeniden seçildikten sonra, "Bu şehrin en büyük markası Gaziantepspor'dur. Bu markaya sahip çıkalım" dedi.

Güncellenme: 16:31, 26/01/2014
İbrahim Kızıl yeniden başkan!

Gaziantepsppor’da Olağanüstü Genel Kurul, Dedeman Otel’de gerçekleştirildi.

Çoğunluğun sağlanmasının ardından başlayan kongreye CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ ve Mehmet Şeker’de katıldı. Başkan İbrahim Kızıl, yaptığı konuşmada el birliğiyle bayrağı daha güzel yerlere taşıyacaklarını söyledi. Gaziantepspor’un güzel şeylerle anılmasını sağlamak için mücadele edeceklerini belirten Kızıl, “Yükümüz ağır, sorumluluklarımız var. Bunları en iyi şekilde yerine getireceğiz. Bize düşen en güzel şekilde temsil etmek” diye konuştu.

Protokol üyelerinin genel kurula katılmadığı için üzüntü duyduğunu ifade eden Kızıl, “Genel kurulumuza gelmediler. Suç mu işledik, saygısızlık mı ettik, ne yaptık” şeklinde konuştu. İbrahim Kızıl, daha sonra şöyle konuştu: “Celal Doğan başkanlığı bırakınca kimse takıma sahip çıkmayınca başkan adayı oldum. Öyle ya da buralara kadar geldim. Kulübe para lazım olduğunda bile kimseyi rahatsız etmedim. Maçlara gelinmesini istedim. Benim gücüm yeterse yaparım, gücüm yetmezse Gaziantepspor’a kimsenin zarar vermesine izin vermem. Bu şehrin en büyük markası Gaziantepspor’dur, bu markaya sahip çıkalım.”

Konuşmanın ardından yapılan oylamada İbrahim Kızıl, yeniden başkanlığa getirildi.