SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

3-0 Sivasspor’un galibiyetiyle biten Kayserispor karşılaşması sonrasında değerlendirmelerde bulunan Sivasspor Yardımcı antrenörü Cesar Domingo Lopez, alınan galibiyetten dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Lopez; “Oyuncu arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Uzun bir çalışma dönemi yaşandı ve arada çok maç oynandı, antrenmanlarımız oldu. Bu yüzden arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Bugün hak ettiğimiz ve üstün olduğumuz bir maçta haklı bir galibiyet aldık” dedi.

FUTBOLCULAR ÇOK MUTLU Kayserispor maçında 2 gol atan ve uzun süredir devam eden gol sessizliğini bitiren Aatıf Chahechouhe ise gol attığı ve maçı kazandıkları için mutlu olduklarını belirterek, takım arkadaşlarına teşekkür etti. Takım Kaptanı Kadir Bekmezci ise, Kayserispor karşısında iyi bir oyun sergilediklerini belirterek, haklı bir galibiyet elde ettiklerini söyledi.

Takımının son golünü atan Ziya Erdal ise ikinci yarının ilk maçı ve rakibin Kayseri olmasının önemli olduğunu belirterek, taraftar desteği ile maçı kazandıklarını ve iyi bir galibiyet elde ettiklerini belirterek, hem ligde hem de kupada iddialarını sürdürmek istediklerini dile getirdi.