SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
F.Bahçeli taraftarlardan gizli operasyon

F.Bahçeli taraftarlardan gizli operasyon

Pazartesi günü oynanacak Torku Konyaspor maçı öncesi Fenerbahçeli taraftarlar ses getirecek bir eyleme hazırlanıyor.

Fenerbahçe’de Pazartesi günü oynanacak Torku Konyaspor maçına taraftarlar özel bir şekilde hazırlanıyor.

Karşılaşma öncesi Saracoğlu tribünlerinde tek bir koltuğun dahi boş kalmaması beklenirken, son günlerde Yargıtay ve Aziz Yıldırım ekseninde oluşan gündeme sarı-lacivertli taraftarlar da mücadele edecek.

ÖZEL PANKARTLAR, STAT SÜSLENİYOR Açık tribünde sopalı pankartlarla mesajlar yollayacak taraftarlar, özel pankartlarla da tribünlerin çeşitli yerlerinden kamuoyuna ve Türk yargısına mesaj yolllayacak. Öte yandan mevcut başkan Aziz Yıldırım’a da destek mesajları olacak.

Fenerbahçeli taraftarların karşılaşma esnasında yapacağı tezahüratlar ise kulübü tedirgin ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu’nun disiplin talimatında yaptığı değişiklikle tribünde 1 saniye bile küfürlü veya siyasi söylem içeren tezahürat sarı-lacivertlileri ceza ile karşı karşıya bırakacak.

Daha önce maçların 34. dakikasında Gezi eylemlerine destek olmak için tezahüratta bulunan Fenerbahçelilerin böyle bir tezahürattan sonra PFDK’ya sevkedilerek ceza sınırında olmasından dolayı seyircisiz oynama cezası alabileceği ifade ediliyor.

Kaynak:superFB