SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Oğuz Çetin’den olay sözler!

Azerbaycan Premier Ligi takımlarından Hazar Lenkeran'dan Mustafa Denizli'nin yardımcılığını yapan Oğuz Çetin gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 13:49, 25/01/2014
Oğuz Çetin’den olay sözler!

İşte Oğuz Çetin’in çok konuşulacak sözleri:

“Ersun Yanal çok şanslı. En büyük şansı Başkan Aziz Yıldırım. Aykut Kocaman ona hazır takım bıraktı. Ben de olsam Ersun Hoca’nın ligde yaptığını yapardım. Bu yüksek karakterli ve kaliteli kadro için 8 puanlık fark büyük başarı değil. F.Bahçe ligdeki en hazır takım ve en kaliteli kadroya sahip.”

“Kimseye, bana ‘İmparator diye tezahürat yapın’ demedim. O unvanı bana layık gördüler, hepsine minnettarım. ‘İmparator’ dediler diye de elim belimde hiç dolaşmadım, işçi arı gibi daima çalıştım. Birileri sizi bir yerlere itebilir ama ben hep bulunduğum yeri hak etmeye çalıştım. Kimsenin adamı olmadım.”

“Milli Takım devamlılık ister. Avcı göreve gelirken, kendisine benim genel koordinatör olmam önerildi, kabul etmedi, etmiş olsa Türkiye bugün Brezilya’ya gitmeyi hak etmiş ve kendisi de görevine devam ediyor olacaktı. Üzüntüm ülke futbolu adına, 2014 Dünya Kupası şansı kaçırıldığı için. Sonuçta hem ülke futboluna, hem bana, hem de Avcı’ya yazık edildi.”