SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise maçla ilgili fazla yorum yapmayacağını söyledi.

Oyunun da çok iyi olmadığını belirten Sağlam, “Onun dışında birçok kötü şey vardı. Çok fazla yorum yapmanın benim açımdan yararı yok. Teşekkür ederim” diyerek basın toplantısının yapıldığı salondan ayrıldı.

Kırmızı-siyahlı futbolculardan Onur Bayramoğlu da zor bir karşılaşmanın ardından sahadan mağlubiyetle ayrıldıklarını anlattı.

Sahadan galibiyetle ayrılmayı amaçladıklarını vurgulayan Bayramoğlu, “Çok istiyorduk ama olmadı. Çok üzgünüz. Taraftarımızdan özür diliyoruz. Bu mağlubiyeti ilerleyen haftalarda tekrarlamayacağız” dedi.

Takım kaptanı Servet Çetin de maça kötü başladıklarını ve erken bir gol yediklerini bildirdi. Golü erken yiyince risk alındığına işaret eden Çetin, şöyle konuştu:

“Bursaspor takımı da iyi kontratağa çıkan bir takım. O yüzden pozisyonlar verdik ve mağlup olduk. Yapacak bir şey yok. Ders çıkarmamız gerekiyor. Lig uzun bir maraton ve yola devam edeceğiz. Futbol hayatımda ilk kez kaleye geçtim. Arka adalemde bir sıkıntı vardı. Maçın bitmesine de zaman vardı. Problemim artar diye kaleye geçmeyi tercih ettim. Sonra penaltı pozisyonunda oyuncunun atacağı köşeyi tahmin ettim. Boyumun da uzun olmasından dolayı uzandım ve kurtardım ama bir anlamı yok. Çünkü mağlup olduk.”