SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta taşlar yerinden oynayacak

Beşiktaş Divan Kurulu’nda kulüp hesapları ortaya dökülecek, özellikle Kartal Yuvası ve Beşiktaş TV’de yaşanan usülsüzlükler ortaya çıkarılacak.

Güncellenme: 08:34, 25/01/2014
Beşiktaş’ta taşlar yerinden oynayacak

Göreve geldiği günden beri kemer sıkma politikası uygulayan Beşiktaş Yönetimi, 1 Şubat'ta yapılacak Divan Kurulu'nda oldukça terleyecek. Denetleme Kurulu'nun açıklayacağı bazı raporlar nedeniyle Divan'a hesap verecek olan siyah-beyazlıların hesaplarında bazı mali usülsüzlükler tespit edildi.

BJK TV ve Kartal Yuvaları başta olmak üzere bir çok birimde kulübün zarara uğraması nedeniyle, araştırmalarını derinleştiren denetleme kurullarının, konuyla ilgili tüm sonuçları ve maddi zararları önümüzdeki hafta sonu yapılacak Divan Kurulu'nda paylaşacağı dile getirildi.

Beşiktaş TV'nin harcamalarında görülen yaklaşık 90 bin liralık bir abartı üzerine araştırmayı derinleştiren Denetleme Kurulu'nun farklı sonuçlara ulaştığına dikkat çekildi.

Hassas bir konu olması nedeniyle hem Başkan Fikret Orman'ın ABD'den gelmesini bekleyen, hem de Trabzon-spor maçına denk gelmesi nedeniyle önümüzdeki hafta yapılmasına karar verilen toplantıda, Orman'ın da önemli açıklamalarda bulunacağı öğrenildi. Başkan Fikret Orman ve yönetimin tam kadro katılacağı toplantıda siyah-beyazlı kulübün başkanı, stat inşaatı, sponsorluklar ve yeni yatırımlar hakkında Divan Kurulu üyelerine bilgi verecek.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:08:33,