SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da flaş gelişme

Senagelli oyuncuyla anlaşılmasına rağmen Torres'i sakatlığı nedeniyle Chelsea'nin vermekten vazgeçtiği Demba Ba için Trabzonspor cephesinden flaş bir açıklama geldi. "Her an gelebilir."

Güncellenme: 12:39, 24/01/2014
Trabzonspor’da flaş gelişme

Trabzonspor Demba Ba’dan umudunu kesmedi. Senagelli oyuncuyla anlaşılmasına rağmen Torres’i sakatlığı nedeniyle Chelsea’nin vermekten vazgeçtiği Demba Ba için Trabzonspor cephesinden flaş bir açıklama geldi. “Her an gelebilir.”

Radyospor’a Kulüp basın sözcüsü Yakup Aslan, “Demba Ba defteri kapanmadı. Her an bu transfer gerçekleşebilir” dedi.

Torres’in sakatlanması nedeniyle Chelsea’nin transferinden vazgeçtiği Demba Ba’nın Trabzonsporforması giyme ihtimalinin bulunduğunu söyleyen Aslan şöyle konuştu: “Başkanımız Demba Ba ve Chelsea ile anlaşmıştı. Torres sakatlandığı için transfer askıya alındı. Eğer Torres’in sakatlığında olumlu bir gelişme yaşanırsa Demba Ba her an gelebilir. Bu defter henüz kapanmadı.”

Demba Ba transferinin gerçekleşmemesi halinde alternatif oyunculardan biriyle anlaşacaklarını, transferin sıkıntıya girmemesi için isim açıklamayacaklarını ifade eden Aslan, “Gelecek oyuncu hem lig hem de Avrupa’da bizi sırtlayabilmeli. Tüm arayışlarımız bu yönde” dedi.

FIFA VE UEFA’YA GİDECEĞİZ Yargıtay’ın kararına rağmen Türkiye Futbol Federasyonu’nun şike yargılamasını yeniden yapmamakiçin direndiğini de söyleyen Aslan, sözlerine şöyle devam etti: “Biz zaten bu TFF’ye güvenmiyoruz. Gerekli başvuruları yapıp bekleyeceğiz. Türkiye’de iç hukuk yolları bitince FIFA ve UEFA’yabaşvuracağız.”

Yayınlanma Tarihi:12:38,