SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ziraat Türkiye Kupası’nda Elazığspor – Galatasaray maçında ayak bileğinden sakatlanan Aydın Yılmaz’a futbolculardan destek mesajları geldi.

Aydın’ın takım arkadaşı Burak Yılmaz, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan attığı mesajda, “Canım kardeşim Aydın Yılmaz, seni çok seviyorum en kısa zaman da geçicek Allah’ın izni ile” derken, Fenerbahçeli futbolcu Bekir İrtegün de “Geçmiş olsun Aydın. Kısa sürede iyileşmen dileğiyle. Sabır ve zaman yanında olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

Atılan tweet’ler şöyle;

Sercan YILDIRIM: Geçmiş olsun Aydın Yılmaz .. İnşallah en yakın zamanda sahalara dönersin kardeşim.. Giray KAÇAR: Aydın yılmaz kardeşim allah yardımcın olsun en kısa sürede inşallah aramıza dönersin… Nuri ŞAHİN: Gecmis olsun Aydın… En kısa zamanda sağlığına kavuşup, sahalara dönersin İNSALLAH cnm krdsm Cenk TOSUN: Büyük geçmiş olsun Aydın abi Burak YILMAZ: Canım kardeşim Aydın yılmaz seni çok seviyorum en kısa zaman da geçicek Allah’ın izni ile. Bekir İRTEGÜN: Geçmiş olsun Aydın. Kısa sürede iyileşmen dileğiyle. Sabır ve zaman yanında olsun inşallah. Necati ATEŞ: Aydın ‘m kardeşim benim büyük geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda düzelir sahalara dönersin Pascal NOUMA: Bir futbolcunun başına gelebilecek en kötü sey, geçmiş olsun Aydın Yılmaz