SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Metin KOÇ / Amkspor.Com / @kocmtn

Ara transfer dönemi sona ermeden kadrosunu bitirici bir golcüyle güçlendirmek isteyen Beşiktaş’ta sürpriz bir isim gündeme geldi. Ada basınında yer alan iddiaya göre, bu sezon Fulham formasıyla boy gösteren Bulgar golcü Dimitar Berbatov menajerler aracılığıyla siyah-beyazlılara önerildi.

Teklife sıcak bakan Beşiktaş Yönetimi’nin uygun şartlar oluşması halinde tecrübeli oyuncunun transferi için düğmeye basacağı öne sürüldü. Ara transfer döneminde adı sıkça Trabzonspor ile anılan Berbatov’un ise Beşiktaş’ta forma giymeye istekli olduğu kaydedildi.

Geçtiğimiz sezonun 3. haftasında Manchester United’tan Fulham’ın yolunu tutan tecrübeli oyuncu 33 maçta 15 golün altına imza atarak, ilerleyen yaşına rağmen hala formda olduğunu göstermişti. Bu sezon formundan hayli uzak olduğu gözlenen Bulgar golcü, 17 maçta 4 gollük istatistik tutturdu.

Fulham’ın Berbatov için kapıyı 3 milyon eurodan açacağı iddia edilirken, Beşiktaş’ın transferde ısrarcı olması halinde bu fiyatı daha da aşağıya çekebileceği ifade edildi.

Yayınlanma Tarihi:15:53,