SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaraylı futbolcu Aydın Yılmaz, Serdar Özkan ile girdiği pozisyon sonrasında bileği döndü ve ayağı kırıldı.

15. dakikada yaşanan pozisyonun ardından Aydın Yılmaz’a ilk müdahale saha içerisinde yapıldı. Yıldız oyuncu ilk müdahele sonrası ambulans ile hastaneye götürüldü. Hastaneden gelen ilk bilgilerde Aydın Yılmaz’ın bileğinde kırık tespit edildi. Serdar Özkan ise yaşadığı pozisyon sonrasında şoka girdi ve gözyaşlarına hakim olamadı.

İNCE: SÜRE VERMEK DOĞRU DEĞİL

Aydın’ın sağlık durumu ile ilgili açıklama, kulüp doktoru Yener İnce’den geldi. İnce, “Sol ayak bileğinde bir kırığı var, fibula kemiğinde. Beraberinde de bir bağda yırtığı var. Sağda müdahelesi yapıldı, atele alındı ama ameliyat olacak. Dolaşım sıkıntısı olabilirdi ama öyle bir sıkıntımız yoktu. Süre vermek doğru değil, süreyi ameliyattan sonra konuşmakta fayda görüyorum” dedi.

Kulüp doktoru ayrıca, “Zemin hakkında söyleyecek tek şey var gerçekten kötüydü. Maçtan önce konuştuğumuzda zeminden kaynaklı sakatlık bizi korkutuyordu, maalesef yaşadık” ifadelerini kullandı.

YÖNETİMDEN JEST

Büyük bir ihtimalle sezonu kapatması beklenen Aydın Yılmaz için Başkan Ünal Aysal’dan büyük jest. Aysal, sarı kırmızılı teknik ekibe haber göndererek yıldız oyuncunun yıllık alacağı 900 bin Dolar’ın ödeneceğini bildirdi.

 

 

Serdar Özkan gözyaşlarına hakim olamadı

 

Yayınlanma Tarihi:19:26,