SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da sezon sonuna kadar kiralık olarak bir başka takıma gitmesi söz konusu olan Nordin Amrabat konusunda MP Antalyaspor Başkanı Güntekin Gencer önemli bilgiler verdi.

GENCER: “İNGİLTERE VE ALMANYA’DAN GELEN TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRMEK İSTİYORMUŞ”

Radyospor’da yer alan habere göre Gencer, Amrabat’ı sezon sonuna kadar kiralamak istediklerini hatırlatarak, “Biz Galatasaray’la görüştük, bu konuda kulüpler düzeyinde anlaşma sağlanmıştı. Ama Amrabat, Almanya ve İngiltere’den teklifler olduğunu söylemiş. O temaslar olumlu sonuçlanırsa gidecekmiş. Dolayısıyla bizim Amrabat’la ilgili çalışmamız bu aşamadan sonra kapanmış bir dosya olarak gözüküyor. Biz kendisiyle de kulüp üzerinden kontakt kurmuştuk” dedi.

GALATASARAY’DA DEVAM ETMEK İSTİYOR Fas asıllı Hollandalı futbolcunun avukatı Erkan Alkan ise, “Galatasaray’ın yetki verdiği kişiler Amrabat’a Almanya ve İngiltere’den teklif getirmişse bunu bilemem. Bize ulaşan bir teklif yok. Amrabat kalmak istiyor. Daha önce söyledi. Ben de yineliyorum; Galatasaray’da devam etmek istiyor” dedi.

FULHAM VE ROMA TALİP OLMUŞTU Alkan, önceki dönemde Londra takımlarından Fulham ile İtalyan AS Roma’nın Amrabat’la ilgilendiğini sözlerine ekledi.