SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulüp Başkanı Erkan Körüstan, Özlüce Tesisleri’nde Şen ile yaptığı görüşmenin ardından tecrübeli futbolcuyla basın mensuplarının karşısına çıktı. Körüstan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bursaspor’un yetiştirdiği futbolculardan biri olan, elde edilen şampiyonluk ve başarılarda önemli katkısı bulunan Volkan Şen ile 4,5 yıllığına anlaştıklarını söyledi.

Volkan Şen’in transferiyle ilgili Trabzonspor ile el sıkıştıklarını dile getiren Körüstan, yarın imza töreni düzenleneceğini belirtti.

Bir süredir görüştükleri Manisasporlu Bekir Yılmaz ile de anlaşma zemini bulduklarını vurgulayan Körüstan, “Bekir Yılmaz ile yapılan görüşmeler bitti, 3,5 yıllığına anlaştık. Şimdi yolda, Bursa’ya geliyor. Bekir ile yarın resmi sözleşmeyi imzalayacağız” dedi.

Körüstan, Sercan Yıldırım ile ilgili soru üzerine de “Galatasaray’dan haber bekliyoruz. Gerçi Galatasaray Kulübü ile de anlaştık gibi. Büyük ihtimalle yarın, Sercan’la da anlaşma sağlayacağımızı ümit ediyorum” diye konuştu.

Volkan Şen ise oldukça heyecanlı ve mutlu olduğunu belirtti. Bursaspor formasıyla önemli başarılar, büyük mutluluklar yaşadığını ifade eden Şen, “Geldiğim için çok mutluyum. İnşallah aynı başarıları, şampiyonlukları yeniden yaşarız” dedi.

Trabzonspor’da yaşadığı sıkıntıların hatırlatılması üzerine Şen, “Sizler de yaşananları biliyorsunuz. Trabzon’da çok güzel bir 2,5 yıl geçirdim ama Bursaspor, benim futbola başladığım, adımı duyurduğum ve ilk transferimi gerçekleştirdiğim kulüp. Burada olmaktan mutluyum” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:19:04,