SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Otyakmaz’a taraftar morali

Otyakmaz’a taraftar morali

Şike Davası kapsamında yargılanan Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, ilk yayılan haberlere tepki göstererek, "Mahkeme tekrar muhakeme için karar verdi. İnşallah sonuç arzu ettiğimiz gibi olacak" dedi.

Şike Davası kapsamında yargılanan Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz, ilk yayılan haberlere tepki göstererek, “Mahkeme tekrar muhakeme için karar verdi. İnşallah sonuç arzu ettiğimiz gibi olacak” dedi.

Hakkında Yargıtay’dan bozma kararı çıkan Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’a, Sivasspor taraftarları Ziraat Türkiye Kupası maçı için geldiği 4 Eylül Stadı önünde bir grup Sivasspor taraftarı sevgi gösterilerinde bulundu. Taraftarların ilgisi ile karşılaşan Başkan Odyakmaz, burada kısa bir değerlendirmede bulundu.

Odyakmaz, bazı basın yanın organlarında ceza aldığı yönünde yayınlar çıktığını ve bunun da hem kendilerini hem taraftarı heyecanlandırdığını belirterek, “Gerçek anlaşıldıktan, sonra bu hata düzeltildikten sonra taraftarlarda da bir memnuniyet olduğunu görmek beni de ayrıca memnun ediyor. Tekrar etmek gerekirse hem kaleci Korcan hem de şahsım açısından Yargıtay tekrar muhakeme edilmesi yönünde karar verdi, önceki kararı bozdu. Önümüzdeki dönemde tekrar yargılamaya devam edeceğiz. Sonra sonuç umarım arzu ettiğimiz gibi olur” diye konuştu.

Sanal ortamda farklı yorumlar yapıldığını belirten Odyakmaz, “Alınan karar, hem takımız açısından hem de şansım açısından çok önemli ve benim için onur verici birşey. Görevimin başındayım. Takımımı temsilen buradayım” dedi.